Kamper dla Barbie – marzenie niejednej małej dziewczynki

Miejsce dla Barbie znajdzie się w pokoju niemal każdej „małej księżniczki” i nie ma ku temu wątpliwości. Lalki te są na rynku już od wielu lat, a mimo to wciąż są na topie. Jakiś czas temu wraz z nimi zaczęły pojawiać się akcesoria, dające dużo większe możliwości podczas zabawy-domki, meble, samochody, zwierzęta… Jednym z takich dodatków jest Kamper Barbie.

Barbie w podróży – kamperem przez świat

Idzie lato, a wraz z nim wyjazdy na wczasy. Teraz nawet podczas zabawy w zaciszu sypialni, każda mała podróżniczka będzie mogła przenieść się w wakacyjny klimat razem ze swoimi Barbie. „Wymarzony kamper” po rozłożeniu zamienia się z pojazdu w kemping, dając 60 centymetrów przestrzeni do zabawy. Po otwarciu bocznego panelu i podniesieniu dachu rozszerza się on z przodu i z tyłu, ukazując wszystkie funkcje tego niezwykłego samochodu. Otwarta część pozwala na postawienie basenu z wodną zjeżdżalnią i schodkami. Lalki Twojej pociechy będą mogły cieszyć się letnimi kąpielami tak samo, jak ona-zwłaszcza po długiej podróży!

Kamper Barbie to także piękne wnętrze wyposażone w zestaw mebli. Znajduje się w nim jadalnia ze stołem, a stworzone do jazdy przednie fotele w bardzo szybki sposób można zamienić w krzesła, przy których Barbie będą mogły jadać pyszne kolacje. W kempingu nie brakuje również łazienki z prysznicem, umywalką oraz toaletą po jednej stronie czy kuchni z wszystkimi niezbędnymi meblami po drugiej. Lodówka, piekarnik i zlew dla Barbie na pewno zostaną podczas zabawy w mig zapełnione! To nie wszystko-kempingowy pojazd otwiera przed Twoim dzieckiem kolejne możliwości. To między innymi ognisko, przy którym lalki mogą piec słodkie pianki. A po odpoczynku i jedzeniu… noc na wygodnym kamperowym łóżku czy na hamaku pod gwiazdami? Ten wybór nie należy do najłatwiejszych, ale jedno jest pewne-Barbie po takim kempingowym wyjeździe będą wypoczęte jak nigdy, a dziewczynki nie będą chciały kończyć zabawy!

Co znajduje się w zestawie?

Wakacyjny kemping dla Barbie to zbiór wielu uroczych, kolorowych elementów, które tworzą piękną całość i pozwalają dziewczynkom cieszyć się zabawą przez długie godziny. Co dokładnie w sobie zawiera?

– basen ze zjeżdżalnią wodną i drabinką

– przednie fotele z możliwością przemiany w krzesła do stołu

– umeblowane łazienka i kuchnia z tyłu kampera

– jadalniany stół oraz stołki kempingowe

– naczynia i sztućce oraz akcesoria do łazienki

– miejsce na ognisko wraz z patykami i piankami do pieczenia

Radość i uśmiech każdej małej księżniczki podczas zabawy Kamperem Barbie to bezcenny widok, a chwile spędzone przy kempingu bez wątpienia należą do jednego z ulubionych momentów każdego dnia.